Masáže

Relaxační a rekondiční masáž

Relaxační a rekondiční masáž je hojně doporučována všem, kteří touží po posílení a regeneraci organismu, odstranění únavy a v neposlední řadě odstranění zkrácení, ochablosti a bolestivosti svalů. Její účinky jsou využívány při zotavování po úrazu či prodělané nemoci.


Luxusní masáž bio olejem lisovaným za studena

Díky listování za studena zůstává v oleji maximum cenných bioaktivních látek, minerálů a vitamínů v přirozeném stavu, tak jak je lidské tělo dokáže nejlépe zužitkovat. Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíce odpovídá složení tuků našeho těla. Neobsahují minerální oleje, syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva. Jsou dobře snášeny a nevyvolávají alergické reakce.

Sportovní masáž

Tento typ masáže je doporučován nejen pro výkonnostní, ale také pro rekreační sportovce a klienty, kteří chtějí zvýšit svou výkonnost a zlepšit svůj zdravotní stav. Podporuje regeneraci svalů a kloubů a odstraňuje pocit únavy. Zvyšuje pohyblivost kloubů a zlepšuje krevní oběh.


Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Dochází k uvolnění blokád a bolestí v partiích okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kontníků a ramen. Léčí problémy se skoliózou a velmi úspěšně vyrovnání rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje celkovou statiku těla.

Breussova masáž

Jedná se o masáž, která se zaměřuje na nervový systém a převážně na samotnou páteř. Odstraňuje tlak na meziobratlové ploténky a tím pomáhá od bolesti zad. Kromě odstranění bolesti působí také na celkovou statiku a zlepšuje špatné držení těla. I přes její výrazné účinky se stále jedná o velice šetrnou masáž a je tedy doporučována i starším klientům, případně klientům trpícím osteoporózou.


Medová detoxikační masáž

S medovou masáží se setkáváme zejména v souvislosti s detoxikací organismu a léčbou civilizačních chorob jako jsou revmatická onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronicky únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy nebo deprese. Při tomto typu masáže využívám pouze kvalitní med, který nanesu na Vaše tělo a poté provádím samotnou masáž.